Kale Çelik Eşya

Kale Çelik Eşya
Geniş ürün yelpazesiyle Kale Çelik Eşya çelik kapı, çelik kasa, yangın kapısı ve şaft kapağı tasarım, üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
 
Kale Çelik Eşya; donanımlı teknik kadrosu ve güvenlik ile özdeşleşmiş Kale markasının inancı ile projeden üretime; kusursuz kalite anlayışından satış sonrası garanti kapsamına kadar uzanan bir çalışmayı, uluslararası standartlarda gerçekleştirmektedir. 
 
Kale Çelik Kapı,  güvenliğin sembolü olmasının yanı sıra estetik görüntüsüyle de ailesine ve evine değer verenlerin tercihi olmaktadır. Butik çalışmanın yanı sıra proje konutları için de Kale Çelik Kapı çözüm sunmaktadır. İnşaat projeleri için geliştirilen Kale Yeni Nesil Çelik Kapılar bir çok büyük inşaat şirketinin projelerinde yerini almaktadır.
 
Kale Çelik Kasa, farklı ihtiyaçlara göre; özel projelendirme, üretim ve montaj işlemleri, en kısa sürede anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir. Kale Çelik Kasa, yangına karşı koruma yeteneğiyle delinmeye, kesilmeye ve ağır darbelere karşı güçlü olan yapısı ile hırsızlık girişimlerine karşı 9.sınıf direnç özelliği taşımaktadır.
 
Kale Yangın Kapıları, apartmanlar, okullar, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, sinema ve tiyatrolar gibi toplu yaşam alanları için yangın güvenliği sağlamaktadır. Kale Yangin Kapilarinin, yangin dayanim  ölçümleri TS EN 1634-1 standardina göre bu konuda akredite edilmiş laboratuarlarda yapilmaktadir. Kale Yangın Kapıları, E120 ve EI2 90 klasmanlarinda uluslar arasi geçerli sertifika ve test raporuna sahiptir.
 
Teknolojinin son gelişmelerini kullanarak ürettiği başarılı güvenlik ürünleriyle insan mutluluğu için çalışan Kale Çelik Eşya, güvenlik ürünleri alanında sektörün lideri olan Kale Kilit Teknolojisi'nin 60 yılı aşan deneyiminden güç almaktadır.
  • Türkiye’de çelik kapı sektörünün jenerik markası,
  • Güvenlik ürünleri sektörünün lider markası Kale Kilit teknolojisinin yarım yüzyılı aşan deneyimi,
  • Çeyrek asırlık tecrübe,
  • Yaşadığı mekana değer verenlerin tercihi,
  • Güvenlik ve kaliteyi bir arada sunan marka
 
Kale Çelik Eşya, modern ve gelişmiş üretim altyapısıyla toplamda 10.000m² kapalı alan ve 150 çalışanıyla "güvenliği ve kaliteyi" kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştıran bir Kale Endüstri Holding kuruluşudur. 
 

Firma web sitesi : http://www.kalecelikesya.com.tr/urunler/celik-kapilar/ahsap-kapi-modelleri-13_31

Kataloglar : Kataloglar için tıklayınız.