Kudret Tuğla

Kudret Tuğla
Kudret Tuğla A.Ş. 1987 yılından bu yana KALİTELİ ÜRÜN ve EN İYİ HİZMET sloganıyla tuğla üretimine devam etmektedir. 1987 yılından günümüze dek kurulu kapasitesini arttıran ve yaptığı kalite yatırımları ile sektörde örnek oluşturan firmamız ,halen en çok TSE belgesine sahip olma öncülüğünü rakiplerine bırakmamıştır. Sektörde ISO 9000 belgesini de ilk alan sanayi kuruluşu olan firmamız ; TSE kurumunun onaylanmış kuruluş olması ile birlikte Kategori-I ,Sistem 2+ Onaylı CE belgesine sahip ilk firma ünvanını da yakalayabilmiştir.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ: Kudret Tuğla San ve Tic A.Ş. blok tuğla üretiminde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini esas alan ,rekabet edilebilir fiyatıyla sektörün lideri olmayı hedefler. Eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla,sürekli iyileştirme ile hedeflerimize ulaşmamız mümkündür. Tüm faaliyetlerimizde verimlilik,süreklilik iş güvenliği , çalışan ve müşteri memnuniyeti esastır.
 
Kudret Tuğla A.Ş. TUKSAD (Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği) ve TUKDER (Türkiye Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği) üyesidir.
 
Kudret Tuğla A.Ş. üretimine her yıl yeni ürünler eklemekte olup , bu konuda da lider pozisyonundadır. Yaklaşık 80 çeşit ürününe her yıl yaptığı ARGE çalışmaları ile yenilerini ekleyerek ,hem inşaat sektörüne hizmet vermekte , hem de ürettiği Isı Yalıtım Değeri daha yüksek duvar malzemeleri ile milli değerlerimizi korumak ve kollamaktadır.
 
Kudret Tuğla A.Ş. "Düşey Delikli Hafif Isı Yalıtım Tuğlaları", Deprem bölgesinde 1200 konutun dış cephe duvarlarında ek yalıtım yapılmaksızın bölgenin izolasyon ihtiyacına uygun bir şekilde kullanılmıştır.Bizim için en önemli referans budur.
 
Kudret Tuğla A.Ş. bir aile şirketidir. Aile fertleri bizzat yönetimde yeralmaktadır. Dolayısıyla şirket "Görçiz" ailesinin aynası durumundadır.

Firma web sitesi : http://www.kudret.com/products.php

Kataloglar : Kataloglar için tıklayınız.