Batıbeton

Batıbeton

BATIÇİM Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş. 1966 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulduktan sonra hızla büyüyerek Türk Çimento Endüstrisi’nin güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yarım asıra yaklaşan süreçte, ”önce kalite” anlayışı ile yapı sektörünün hizmetine sunduğu, üstün nitelikli, doğa dostu ürünleri ve kusursuz hizmet anlayışı ile ülkemiz çimento ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamakla kalmamış, uluslararası pazarlarda da güven duyulan ve tanınan bir kuruluş olmuştur.


BATIÇİM, 1986 yılında inşaat sektörünün artan beton ihtiyacının karşılanması ve hazır beton bilincinin yayılması amacıyla BATIBETON markasını sektörün hizmetine sunmuştur. 1986 yılında İzmir Bornova ‘da hazır beton üretimine başlayan şirketimiz, İzmir, Manisa ve Aydın ili ve ilçelerinde 15 hazır beton tesisi, 18 hazır beton santralı ile 2000 m3/saat ‘lik kapasitede üretim yapabilmektedir. Hazır beton üretimine başladığı ilk günden itibaren kendini yenileyen, güncel teknolojiyi takip eden BATIBETON kalitesi ile bölgede öne çıkmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesi ile birlikte maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen BATIBETON, çevreye olan duyarlılığı ile de sürekli yatırım yapmaktadır.

Kuruluşumuz, tüm çalışanların katılımı ile toplam kalitenin artacağı bilincinde olup çalışanlara sürekli iç ve dış eğitimler verdirmektedir. TS EN 17025 şartlarını sağlayan merkez kalite kontrol laboratuvarında ürün performansının arttırılmasına yönelik olarak arge çalışmaları yapılmaktadır.


Tüm hazır beton tesislerimiz KGS tarafından G İşareti Uygunluk, KGS Uygunluk ve TSE tarafından TSE Uygunluk Belgeleri ile belgelendirilmişlerdir. Ayrıca tüm hazır beton tesisleri TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleri’ne sahiptir.


Firma web sitesi : http://www.batibeton.com.tr/

Kataloglar : Kataloglar için tıklayınız.