Kirazoğlu Haberler

Yeni mağazamız, Bozyaka’da açıldı.

 Temelden çatıya kadar tüm inşaat malzemelerinin pazarlanması hedefiyle başlayan firmamız, kısa sürede özellikle inşaat demiri satışlarında tüm Türkiye'ye adını duyurarak büyümüştür. 1991 yılında anonim şirkete dönüşmüş, 1993 yılında Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayi AŞ. nin bayiliğini almış, hazır beton ve çimento satışına da başlamıştır. çimento ve türevlerinin satışında kısa sürede büyük başarılar göstererek, Batı Anadolu Çimento’nun en büyük bayisi konumuna yükselmiştir. 

2004 yılında Vitra-İntema ile münhasır bayilik anlaşmasını imzalamış ve 2005 yılında Yağhanelerde  ilk Vitra mağazasını hizmete açmıştır. 2006 – 2007 yıllarında İntema tarafından “ Cirosal büyüme” ödülü ile taçlandırılmış  olan firmamız, Ege bölge birinciliğini devam ettirmektedir.
 
Kirazoğlu A.ş son yıllarda geniş açılımlar gösterek , teknolojik  donanımlarını ve  bayiliklerini arttırarak gün ve gün ilerleme  kaydetmektedir.
 
Hizmeti müşterinin ayağına götürmeyi hedefleyen Kirazoğlu A.ş Şube sayısını arttırarak mağaza zincirlerine bir yenisini daha ekledi. Sırasıyla Alsancak, Karşıyaka, ve Narlıdere deki mağazalarından sonra bu yıl  Bozyaka daki ikinci şubesini de açarak İzmir de 6 farklı noktada hizmet vermektedir. 2014 yılı itibari ile 2000 m2 mağaza alanı ve 50.000 m2 depo alanı ile birçok önemli projeye  imza atarak, Ege Bölgesi’ndeki en büyük bayi olma unvanını kazanmıştır.
 
Yaşam alanınızı saracak ahşap etkisi için Vitranın yeni ahşap dokulu karolarından Samba, Pera, Uptown serilerini,  Duş kullanılmadığında duvara doğru katlanabilen cam kabin sistemi ile alanda yüzde 70’e kadar tasarruf sağlayan Secret Zone Kompakt Duş Ünitesini, hayatınızı kolaylaştıran Yenilikçi kanalsız iç hazne tasarımı sayesinde tek hamlede temizlenen Rim-ex Klozet çeşitlerimizi, Şık tasarımı ve dayanıklı olması ile öne çıkan, uzun yıllar banyoların baş köşesinde olmaya aday Artema Armatür ve Aksesuar gruplarımızı yeni açılan Bozyaka mağazamızda görebilirsiniz.
13.03.2015
« Tüm Haberler